Biznes

3 października, 2023

Autorski koncept Żeglarstwa Stadionowego to doskonałe narzędzie promocyjne łączące w sobie elementy prestiżowego sportu, networkingu i mediów pozwalające na realizację celów.

Forma i proces realizacji są zgodne ze światowymi trendami w sporcie żeglarskim łącząc profesjonalną organizację, media, widowiskowość oraz dopasowane świadczenia dla sponsorów, partnerów i uczestników.

Nasze projekty w polskim żeglarstwie oferują nowy wymiar rywalizacji żeglarskiej, prestiżu i jakości regat, dzięki ciągłemu rozwojowi, stale rosnącemu zainteresowaniu i wysokim standardom sportowym.

Biznes

Nasz dynamiczny i łatwo zrozumiały format regat sprawia, że w połączeniu z nowoczesnym przekazem medialnym jesteśmy atrakcyjni dla kibiców i mediów.

Dzięki jednakowym i nowoczesnym jachtom RS21, które dostarczamy zawodnikom zapewniamy równe szanse i rywalizację dla każdej załogi.

Wymiana jachtów gwarantuje wyrównanie szans między załogami, eliminując wyścig zbrojeń.

Organizujemy regaty w czołowych lokalizacjach, dostarczając wyjątkowe wrażenia z regat.

Ścigamy się blisko brzegu tworząc unikalne widowisko dla zgromadzonej publiczności.

Wyścigi są dynamiczne i trwają 10 – 12 minut.

Dzięki sędziowaniu przez trzech arbitrów oraz prostej i krótkiej trasie i wynikom na żywo są ciekawe i zrozumiałe dla kibiców.

Regaty odbywają się na najbardziej widowiskowych akwenach i w atrakcyjnych lokalizacjach, takich jak molo w Sopocie czy Marina w Gdyni, co gwarantuje wysoką frekwencję i emocje dla kibiców.

Na miejscu fani żeglarstwa mogą śledzić transmisję video, dzięki systemowi SAP Sailing korzystać z trackingu i wyników na żywo oraz być częścią wydarzenia, obserwując regaty z brzegu.

Jesteśmy „na wyciągnięcie ręki” od kibica.

Wyślij wiadomość na maciek@ligazeglarska.pl i poznaj możliwości i korzyści płynące z partnerstwa.

ZOBACZ CO CIĘ OMINĘŁO

Zapisy na sezon 2024 do 6 listopada!

1 listopada, 2023
Polska Liga Żeglarska rozpoczęła przyjmowanie zgłoszeń do startu w sezonie 2024. Jednocześnie ogłoszono kalendarz regat dla Ekstraklasy i 1 Ligi. Termin wstępnych zgłoszeń mija 6 listopada.
CZYTAJ WIĘCEJ

Onboard Sailing Poznań, Port Mechelinki oraz BSA Flota Gdynia awansują do 1. Ligi. KS Marina Niesulice wygrywa finał Lig Regionalnych

17 października, 2023
Onboard Sailing Poznań, Port Mechelinki oraz BSA Flota Gdynia awansują do 1. Ligi Polskiej Ligi Żeglarskiej . W dniach 14-15.10.2023 na wodach jeziorach Sztynorckiego oraz Dargin rozegrany został ostatni etap tegorocznie Polskiej Ligi Żeglarskiej. W podwójnych regatach – IV rudzie 2. Ligi PLŻ oraz Finale Lig Regionalnych udział wzięło łącznie 19 zespołów na 17 jachtach. […]
CZYTAJ WIĘCEJ

PG Racing wygrywa w Sztynorcie, a Yacht Club Gdańsk Mistrzem Polski!

9 października, 2023
Załoga AZS Politechniki Gdańskiej pod wodza Patryka Kosmalskiego niespodziewanie, ale pewnie wygrała ostatnią rundę Ekstraklasy Polskiej Ligi Żeglarskiej rozegraną w Sztynorcie. Regaty miały dramatyczny przebieg, ale liderzy rankingu Yacht Club Gdańsk zdołali obronić prowadzenie i zdobyli tytuł Klubowego Mistrza Polski Polskiego Związku Żeglarskiego!
CZYTAJ WIĘCEJ
Partnerzy i sponsorzy
Sponsorzy główni
Partnerzy
Partner technologiczny