Auto Podlasie

(WOW5)
Women On Water

Wyniki:

tutaj pojawią się osiągnięcia klubu

Zawodnicy

Aktualności

Galerie

Wyniki:

tutaj pojawią się osiągnięcia klubu

🔹Maja – sterniczka, od kilkunastu lat związana z klasą Micro. W zeszłym roku w Austrii wraz z Karoliną Skowrońską i Anną Śliwką zdobyła złoty medal Mistrzostw Świata Micro w dywizji Cruiser. W tym samym składzie startuje w Warszawskiej Lidze Żeglarskiej w klasie Skippi 650. Prywatnie architektka, mama i instruktorka narciarstwa alpejskiego.

🔹Filadelfia – Żegluje już od 20 lat, a na koncie mam już kilkanaście medali z Mistrzostw Polski w klasach Snipe, Delphia24, Micro, do tego Mistrzostwo Europy i Vice Mistrzostwo Świata na Micro. Jestem trenerem żeglarstwa dzieci i dorosłych już od 10 lat. Na co dzień mama, pielęgniarka, instruktor żeglarstwa i pływania.

🔹Karolina Skowrońska – Zawodniczka Wojskowej Akademii Technicznej, startująca w Ekstraklasie Polskiej Ligi Żeglarskiej. Wielokrotna medalistka regat m.in. Akademickich Mistrzostw Polski w klasie Omega, Polskiej Ligi Żeglarskiej i Pucharu Polski w klasie RS21 oraz Warszawskiej Ligi Żeglarskiej w klasie Skippi 650. Magister inżynier lotnictwa i programistka. W wolnych chwilach lata na windsurfingu foilu.

🔹Justyna Bunar – od 7 lat żeglarski frick. Więcej na wodzie niż na lądzie chociaż znak zodiaku z żywiołu ziemi. Regularnie zasila swoim udziałem Polską Ligę Żeglarską pływając w składzie najpierw Ladies OCYC a aktualnie PPJKa oraz w składach żeńskich na WOW. Zarażona klasą 505 od 3 sezonów jako Solinove szlifuje umiejętności na sterze a na Solinie w miejscu, gdzie wszystko się zaczęło jako Puchar Soliny, z pasją i zaangażowaniem współorganizuje regaty. W 2024 realizuje cel offshorowy z Selma Racing Aegean 600.