STBU dołącza do Polskiej Ligi Żeglarskiej!

Witamy na pokładzie!🌊

STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi to ponad 25 lat doświadczenia, 2000 obsługiwanych podmiotów różnych branż w 10 krajach, 170 brokerów ubezpieczeniowych i reasekuracyjnych innowacyjne wsparcie IT.
 
Kieruje się filozofią bazującą na odejściu od stereotypów i kreatywnym zastosowaniu nowoczesnych narzędzi pozwalającą na efektywne podniesienie standardów bezpieczeństwa swoich Klientów.
 
Od wielu lat STBU buduje swoje relacje z klientami poprzez żeglarstwo. W tym roku odbędzie się 7. edycja Regat o Puchar Prezesa STBU i zostanie ona rozegrana na ligowych RS21. Firma wystawia swój jacht w Żeglarskim Pucharze Trójmiasta. Jest również Partnerem załogi trzykrotnych Klubowych Mistrzów Polski YKP Gdynia – PLŻ.
 
„W tym roku rozszerzamy swoją współpracę z Polską Ligą Żeglarską przechodząc z poziomu Partnera na Sponsora. Jestem przekonany, że rosnąca popularność PLŻ, ale przede wszystkim otwarta i ekscytująca atmosfera i dreszcz sportowych emocji pozwolą nam rozwijać relacje, budować nowe kontakty i wizerunek firmy zaangażowanej społecznie przez sport” – podkreśla Adam Lewandowski – Prezes Zarządu
 
Oferta STBU: usługi prewencyjne i zarządzania ryzykiem, audyty ubezpieczeniowe i szkodowe, konstrukcję programu ubezpieczeniowego dostosowaną do potrzeb i oczekiwań organizacji, negocjacje z rynkami ubezpieczeniowymi, w tym międzynarodowymi (Lloyds) w celu pozyskania najkorzystniejszej oferty, wdrożenie i administrację programem ubezpieczenia, kompleksową likwidację szkód, doradztwo przy konstruowaniu zapisów kontraktowych w umowach, wsparcie prawne, szkolenia i monitoring rynku ubezpieczeniowego.
 
#ligazeglarska #plz #ocs #stbu #ykp #pureracingtruepassion

Czytaj także: