Jak grać, żeby wygrać? 2 runda Ekstraklasy

Oto kilka wskazówek, jak obstawiać wyniki i zwyciężyć w drugiej rundzie Ekstraklasy! ⛵


Sopot, to wyjątkowy osłonięty akwen, na którym warunki mogą być zmienne, zależnie od kierunku wiatru, co przypomina warunki jeziorne. 🌬️ Gdy wiatr wieje z północy lub wschodu, wyścigi stają się technicznie trudniejsze ze względu na krótką, niespokojną falę. Kluczowe jest utrzymanie dobrego startu i prędkości. 🚀

👀 Na kogo zwrócić uwagę przy typowaniu?
Yacht Club Sopot (YCS) – to jedyny klub, który od 10 sezonów startuje w Ekstraklasie. To ich 38 regaty w Polskiej Lidze Żeglarskiej.
Yacht Club Gdańsk (YCG) ma najlepszą średnią startów w Sopocie – średnio zajmują 1,66 miejsca w rankingu.
– Rozważ Ocean Challenge Yacht Club, które występowało jako Rebel Sailing Team – RST i zdobył 2 miejsce w RS21 CUP na tym akwenie 2 tygodnie temu. Krzysztof Małecki, który startuje w tych regatach Nowy Sztynort Osada Wolności GGR (NSO), wtedy zwyciężył.
HRM Racing Yacht Club (HRM) z dużym prawdopodobieństwem znajdzie się w TOP5, dobrze radząc sobie na akwenach morskich (miejsca 3 i 6).

📝 Jak grać?
– Odwiedź naszą stronę, przejdź do zakładki typowanie i wytypuj pierwsze 5 miejsc każdej rundy, zbierając punkty do rankingu sezonowego.
– Najlepsi typerzy sezonu otrzymają freebety od BETFAN!

🎲 W BETFAN, u polskiego bukmachera, możesz obstawić TOP1, TOP3 i TOP5 w wynikach Ekstraklasy. Zarejestruj się z kodem REGATY, aby otrzymać bonus do 200%💰

Statystyki przygotował nasz SAP Master – Filip Woźniak.

#plz #ligazeglarska #ocs #pureracingtruepassion #BETFAN

Czytaj także: