Witamy Garden Space!

Garden Space został Sponsorem Głównym Polskiej Ligi Żeglarskiej. W ramach współpracy, poza brandingiem na jachcie, na brzegu i w mediach, Garden Space pomoże w organizacji imprez dostarczając wysokiej klasy namioty sferyczne jako bazę regat.

GARDEN SPACE to pierwsza polska firma multibrandowa oferująca wiodące i ekskluzywne wyposażenie outdoor. W ofercie znajdą Państwo m.in zestawy mebli ogrodowychsofy ogrodowestoły ogrodowekrzesła i fotele ogrodoweleżaki i leżanki ogrodowefotele wiszącedonice ogrodowe i skrzynie ogrodowe, poduszki i pledy, poszewki i pokrowce, grille ogrodowepaleniska ogrodoweakcesoria do grillalampy solarnepromienniki ogrodowedomki i sauny ogrodowezadaszenia ogrodowe, deska kompozytowa, beton architektoniczny do ogrodu, SPA i jacuzzi do ogrodu, a także bogaty wachlarz nawierzchni outdoor.

Klienci  wzbogacą również swój ogród w roślinność i ciekawe akcesoria. Kula sferyczna Garden Space to unikatowa powierzchnia ekspozycyjno-handlowa, prezentująca meble ogrodowe wiodące i wyposażenia outdoor w wyjątkowych aranżacjach. W rezultacie Garden Space to kilkanaście najlepszych polskich i światowych marek dostępnych w jednym miejscu!

Zapraszamy na stronę www.gardenspace.pl

Czytaj także: